SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Spalvotas gyvenimas

Tai projektas, vykdomas didžiuosiuose Lietuvos miestuose nuo 2006 metų. Projekto metu gražiname aplinką spalvindami suolelius parkuose, vaikų žaidimo aikštelėse, vaikų darželiuose ir kitose viešose vietose.
Projekto tikslas – kurti gražesnę aplinką skatinant jaunų žmonių aktyvumą ir stiprinti vietines bendruomenes įtraukiant jas į bendrą veiklą.

Be Better In English

“Be Better In English” – tai projektas, kurio tikslas pagerinti anglų kalbos žinias. Geriausias būdas tai daryti – bendrauti. Būtent tai mes ir darome: susitinkame, bendraujame ir smagiai leidžiame laiką. Džiaugiamės, kad mūsų susitikimuose noriai dalyvauja užsieniečiai, kurie projektui suteikia daugiau spalvų.

Susitikimai dažniausiai vyksta sekmadienio popietę. Daugiau informacijos galite rasti JCI Panevėžys renginių kalendoriuje, taip pat susisiekę su projekto koordinatore Reda e-paštu reda.daugelaviciute@yahoo.com.

“Pasilik Panevėžyje”

“Pasilik Panevėžyje” projekto tikslas – skatinti Panevėžio jaunimo aktyvumą, verslumą, iniciatyvą bei naują požiūrį į juos supančias galimybes, dirbti ir gyventi Panevėžyje.
Šiuo projektu siekiama supažindinti jaunimą su verslumo ir įsidarbinimo galimybėmis, ugdyti lyderystę, pilietiškumą bei dar kartą, kitu kampu, pažvelgti į miestą, kuriame gyvename.

Plačiai atmerkime akis,  Panevėžys – tai galimybių miestas! Mes pasiliekame, pasilik ir tu!

Informaciją apie artimiausius mokymus ir kitus projekto užsiėmimus rasite tinklalapio naujienų skiltyje.

Tarptautinis projektas Fit4More

2012m. lapkričio 12 – gruodžio 5 dienomis Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijoje buvo vykdomas tarptautinis jaunimo organizacijos JCI projektas “Fit4More”. Įvairių užsiėminų metu septintokai gimnazistai bendravo su moksleiviais iš Miuncheno, Kopenhagos bei Belgrado. Mintis surengti tokį projektą kilo dar birželio mėnesį, dalyvaujant tarptautinėje konferencijoje, kurios metu užsimezgusidraugystė tarp JCI skyrių vėliau virto į bendrą projektą.” Fit4More” projektu buvo siekiama sužadinti moksleivių norą domėtis kitomis kultūromis, ugdyti jų tarptautinį sąmoningumą, mėgautis ir lavinti anglų kalbos įgūdžius, bendraujant ir užmezgant draugystę su kitų šalių moksleiviais.

 

“Anglų kalba šiuolaikiniame pasaulyje užima vis svarbesnę dalį. Tarptautinis bendradarbiavimas, bendravimas ir draugystė – tai puiki galimybė lavinti kalbos įgūdžius, plėsti pasaulėžiūrą ir gyventi linksmiau. Projekto metu kontaktais pasidalino ne tik vaikai, bet ir mokytojai. Bendradarbiauti buvo smagu ir patiems projektų vadovams skirtinguose JCI skyriuose. Buvo labai įdomu pamatyti, kaip ir kokiomis sąlygomis vaikai mokosi kitose šalyse, koks jų požiūrus į Lietuvą ir lietuvius. Smagu sužinoti, kad užsieniečiams Lietuva asocijuojasi su gražia gamta, simpatiškais ir draugiškais žmonėmis bei įsimintinomis dainomis Eurovizijos dainų konkurse.  Vaikai, dalyvavę projekte, džiaugėsi daugiau sužinoję apie kitų šalių vaikų pomėgius, laisvalaikį, maistą; ir nekantrauja toliau bendrauti su naujaisiais draugais. ” – sėkmingu projekto įgyvendinimu džiaugėsi projekto vadovė JCI Panevėžys skyriuje Reda Daugelavičiūtė.
Žemiau reportažas apie šį projektą, kuris buvo rodytas ATV žiniose.

 

 

Užsisakykite naujienas:
[jw_easy_logo slider_name="Logotipai"]
Parašykite atsiliepimą
Uždaryti